Gazeta.pl   Forum   Aktualności i Media   Tragedia w Smoleńsku   Katastrofa w Smoleńsku

Ja nie wiem czego on mu życzył ale

Autor: absurdello 08.11.10, 00:49
Dodaj do ulubionych zarchiwizowany
z tego co powiedział przez radio:

mówiąc szczerze możecie spróbować, jak najbardziej - choć to będzie złamanie przepisów i narażenie życia pasażerów i że nie uda im się za pierwszym razem.

oraz tego czego mu nie powiedział, że:

- wskazania GPS nie pokrywają się z kursem wskazywanym przez stacje NDB,
- żeby uważali na wskazania wysokościomierzy,
- że jakoby kontroler dał im zezwolenie poniżej wysokości decyzyjnej lotniska - 70m,
- jakie problemy miał IŁ z podejściem (powiedział tylko, że podchodził ale nie jakie to było
podejście przy pewnie dużo lepszej widoczności niż miał tupolew),
- jakoś nie wspomniał, że część oświetlenia może nie działać (lampy bez żarówek, które
potem uzupełniano)

i składając, to ze zwyczajem informowania się załóg o anomaliach na lotnisku czy podejściu, o jakim mówił w wywiadzie dla TVN24, to ja mam bardzo dziwne odczucia co do jego intencji i prawdomówności oraz serdeczności.

Albo ten człowiek nie panuje nad tym co mówi albo ... :(((

Do tego potem ta cała szopka o tym jak to on osobiście słyszał, że kontroler zezwalał tupolewowi na schodzenie do 50m, gdy on sam był na płycie lotniska. Potem gdy chyba się zorientował, że się zapędził, to pojawił się mechanik z Jak-a, który to słyszał (co ciekawe mechanik mówił, że słabo zna rosyjski ALE AKURAT TO ZROZUMIAŁ), a pilot to tylko zrelacjonował, a na koniec wyszło jeszcze, że Jak leciał bez akumulatorów przez co nie mogli nagrywać korespondencji radiowej będąc już na płycie, bo jakoby nie mogli by potem odlecieć samodzielnie i właściwie nie ma dowodu.
Poleć znajomemu Powiadomienie zostało wysłane
Poleć tę wypowiedź znajomemu
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie (101-194)
(1-100)
przejdź do: 1-100 101-194

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Ostatnio odwiedzane wątki

Zaloguj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.